• Pzt – Cum: 09:00 – 17:00
 • +90 (312) 911 36 78
 • [email protected]
 • AKSESUARLAR

  Aksesuarlar

  FOTOSEL

      Fotoseller Bariyer Sistemleri otomasyon sisteminin çalıştığı mesafe içinde herhangi bir varlığa çarpmasını önlemek için takılan algılama dedektörleridir. Bir engel tespitinde , fotosel, bariyer kontrol ünitesine, bariyer motorları ile otomasyon hareketini engelleyen bir darbe sinyali gönderir. Bu cihazlar, otomatik kapılar ve garaj kapıları için gelişmiş güvenliği garanti eder. ANKARA İç Anadolu bolgesinde doğu batı yonünde uzanan bir yerleşime sahip olduğundan bariyer kurulumu sırasında güneşin doğuş ve batış istikameti dikkkate alınarak bariyer fotoseli takılmalıdır.Eğer bariyerin yeri konusunda mecburiyetler sözkonusu ise mutlaka fotosel vericisi üzerine güneş ışığını engelleyecek bir muhafaza konulmalıdır.

  FLAŞÖR LAMBA

    Yanıp sönen bir ışık olarak flaşör lamba, kayar kapı ve bariyer kapısı yakınında bulunan kişiler için görünürlüğünü artırmak ve tüm bariyer ve yana kayar kapı hareketlerini göstermek için kullanılır.

  UZAKTAN KUMANDA

      Garaj Kapısı ve bariyer sistemlerini aktive etmek için en sık kullanılan kontrol cihazıdır. Verici normalde bir veya daha fazla olabilir. Kumanda Kontrol ünitesi komutları ile alıcı hafızasına kaydedilir Kumanda da dahili pil ve tuşları (kanal) vardır. Bariyeri çalıştırmak için, belirli bir alıcı, verici tarafından gönderilen sinyalleri alarak kontrol ünitesi sayesinde bariyere hareket verir. Birbiriyle uyumlu bir kaç kumanda alıcısı bariyere takılabilir ve kumandalar hafızaya alınabilir.Ankara RFID bariyer kumandası imalat teknolojisinde de iyi bir noktadır. Ankara da yerleşik en az 3 firma tarafından kodlanabilir ve kodsuz kumanda imalatı yapılmaktadır. Rollling Kodlu Bariyer Kumandası kodlanamaz kumandalardandır